Nejnovější recenze ze sekce Tunery

• Výborný přehrávač USB
  • Výstup na sluchátka
  • Regulovatelný výstup
  • Při přehrávání s USB mi nezobrazuje obal alba

Super tuner pro rozšíření vašeho stávajicího hi-fi doma a nebo klidně je možné jej provozovat jen s 2+1 aktivní reprosoustavou zkrátka se zesíkem podle vašich preferencí.Při přehrávání s USB (mp3,flac,wav) více formátů nepoužívám tak nevím ale se mi nezobrazuje obal alba na displeji. Nevím jestli je chyba u mě a nebo jestli to nejde.Při streamování muziky s noťasu a nebo nasky se obal alba zobrazuje.Mám taky dit2000 a ten je mi nmalinko milejší nechal jsem si ho doma a tenhle mám v práci.

Přidáno: 28. září 2017

Vše OK

danton danton

Přidáno: 18. srpna 2017

• Vcelku jsem spokojený.
  • Mám ještě Logitech Squeezebox duet a Logitech Squeezebox touch. Oproti těmto dvěma Marantz po zapnutí Net radia mele, mele, mele i minutu, než vymele nějakou stanici a začne hrát. Ty uvedené dva hned po zapnutí hrají. Nevím, jestli mám smůlu na divný kus, nebo to dělají všechny Marantz NA6005. To by bylo smutné u tak drahého přístroje.

Když vymele nějakou stanici, hraje perfektně.

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. května 2017

Zakoupeno v K24.cz

• Spotify a internetové rádia.
  • Displej v některých ůhlech špatně čitelný.Dab nechytne v Ostravě ani 1 stanici .FM málo citlivý tuner neohrabané automatické ladění.

Perfektní pro stremovanou hudby, pro vzduchem šířený signál k ničemu.

Přidáno: 6. února 2017

Zakoupeno v Hamashop.cz

• Jako jeden z mála tunerů a za tu cenu má internetová, DAB a FM rádia. U DAB a internetových stanic srovnatelná kvalita s přehrávkou CD - dokonalý, dynamický, čistý poslech.
  • Naladění a uložení stanic je celkem jednoduché bohužel až po proštudování dost rozsáhlého návodu. Návod jsem si musel nejdříve zvětšit o 100%, abych text přečetl z důvodu, že již nemám orlí zrak. Chybí jednoduchý návod pro naladění. který jde udělat podle mého názoru na 1 stránku a nemusím číst 20 stránek návodu. Nedostatkem je, že lze rychlou volbou ze seznamů rádií volit vždy pouze prvních deset stanic, k dalším stanicím je nutno se poctivě dolistovat, a že neumí při zprovoznění tuner nabídnout češtinu, bohužel anglicky neumím.

Výrobek hodnotím po stránce reprodukce zvuku jako velmi kvalitní. Display by mohl mít přepnutí na velká písmena, ze 3 metrů buhužel nic nevidím, musím vstát a jít se podívat k malému displeji na malá písmena. Zpracování je bohužel trochu nižží kvality např. oproti Pioneeru, Onkyu či Yamaze. Estetickou stránku čelního panelu tuneru hodnotím ale jako velmi zdařilou.

Yamaha T-S500

Yamaha T-S500

Ověřený zákazník Nakupka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. prosince 2016

Zakoupeno v Nakupka.cz

• kvalitní kus železa, umí to co je třeba, maximální spokojenost

Zaken Zaken

Přidáno: 20. listopadu 2016

• Umí vše, co jsem hledal
  • přehrává veškerou muziku, co mám v domácí síti
  • jak na PC, tak na externím disku, USB
  • kvalitnější provedení než starší model DIT 2000
  • nepráší do něj tolik, jako do staršího modelu
  • čeština (po aktualizaci Firmware)
  • šifrování Wi-Fi
  • neumí nic víc, než starší a o dost levnější Hama DIT2000
  • menší display než starší model
  • jde jen o lepší zpracování krabice se starým vnitřkem

Jde o zařízení, co jsem hledal a při tom jsem nechtěl platit více jak 10.000 jako třeba za zařízení od Pioneeru nebo Denonu.
Rádia DAB zatím jen v malém množství, snad se to zlepší.

Výhoda je velké množství internetových stanic a žánrů, které jsou buď úplně nebo jen málo s reklamami.

Doma v síti mi to přehraje veškerý zvuk.

U tohoto modelu je stejná chyba jako u staršího a to ta, že vám nesestaví track list, pokud máte na disku více jak 500 skladeb. A to má asi každý.Dá se to obejít tím, že spustíte přehrávání celého zařízení, ale nesmíte po něm chtít náhodné přehrávání. To nejde. Takže jediná možnost je přehrát celý disk a to zase a pořád od začátku. :( - velká chyba

Nakonec jsem si připlatil za lepší provedení zařízení.
Přeci jen starou krabici DIT2000 posadit do sestavy Technics by vypadalo asi jako náhradní hnusné žluté náhradní kolo rezerva na autě.
Účel to plní, ale koukat se na to nedá.

Je ale velkou škodou menší display. Tady soudruzi z NDR nezvolili správnou cestu a provedli 2. chybu..

Přidáno: 25. října 2016

• Všeuměl na jaký jsem dlouho čekal. Standardní velikost hi-fi komponentů. Klasické, DAB a hlavně internetové rádio. Možno použít jako síťový přehrávač. Digitální výstupy, velký barevný přehledný display,
  • Menší ovladač, Spotify jen ve verzi Premium,lze však obejít mobilem, či PC. Proti komponentům Denon ke kterým je připojen méně luxusní provedení.

Bude mi skoro 5O. Kašlu na to, když si chci poslechnout hudbu rochnit se s brýlemi na mobilu a streamovat do do hifi sestavy. Přijdu, cvaknu a běží to..... Nepřeberné množství hudby, Prakticky bez reklam. Po zaregistrování na "Frontier Silicon TM" ještě snažší třídění a přidávání stanic a podcastů. V notebooku udělám a rádio vzápětí uloží. DAB zatím nemohu posoudit, na Karlovarsku- na jeho kraji zatím nepřijímám. Zakoupeno za slušnou cenu - 3890 i s dopravou....Veškeré info na display. Dražší a novější verze je prakticky shodná, smysl má tato.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. října 2016

(naposledy upraveno 23. října 2016)

Zakoupeno v CZC.cz

Zakoupeno v RODEL - audio

Ověřený zákazník RODEL - audio Ověřený zákazník

Přidáno: 9. května 2016

Zakoupeno v RODEL - audio

• skvělý přístroj s množstvím funkcí
  • mohl by být obsažen FM tuner

- celkově jsem s přístojem velmi spokojen

Ověřený zákazník Luxusní-elektronika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. května 2015

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• Poměr výkon/cena, výbava. Digitální výstup i pro FM vysílání. Možnost digitálního kopírování pro svou potřebu:)
  • Kvalitní převodník Wolfson.
  • Sám se naladí hned po zapnutí, lze roztřídit či pojmenovat stanice podle potřeby. Chytá i na přiloženou "tkaničku"...
  • Pouze III.pásmo DAB+.
  • (Doporučuji před koupí zjistit,v jakém jste pokrytí,pokud nejste v L-pásmu,může vám postačovat)
  • Není tak sofistikovaný proti konkurenci: Rotel RT-11, YAMAHA T-D500 či Cambridge Audio Azur 650T. (Kteří jsou zároveň i dražší) Pokud jste náročnější,doporučuju vybírat z této trojice.
  • Konstrukce a vnitřní provedení by mohlo být právě sofistikovanější.
  • S tím souvisí citlivost na wifi,ostatní komponenty a zesilovače,pokud používáte jen přiloženou drátovou anténu.

Nejlevnější, celkem kvalitní DAB+ přijímač na trhu. Určitě uspokojí fandy DAB vysílání, které má zdá se budoucnost. Recenze přístrojů je ve Stereo a Video 6/2013.

Ověřený zákazník ElektroCR.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. března 2014

Zakoupeno v ElektroCR.cz

• Nahradil jsem svůj původní tuner Tesla ze 70. let.
  • Onkyo je něco úžasného.
  • Digitální příjem
  • Anglický návod
  • Musel mi to zapojit syn (je mi 70. let)

Tuner jsem vybíral podle technických parametrů
Zkušenosti ty nejlepší
Používání - ovládání je jednoduché a praktické
Mohu doporučit

Ověřený zákazník ElektroCR.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. ledna 2014

Zakoupeno v ElektroCR.cz

• Bezvadný, čistý přednes.
  • Mohly by být 2 anténní vstupy, jeden pro FM a druhý pro DAB.

Přístroj hraje velice pěkně, je dostatečně citlivý.

Přidáno: 5. června 2013

• Určitě kvalitní tuner pro ty, kteří chtějí klasickou "věž" - tedy klasickou stereo sestavu. Koupil jsem tuner společně se zesilovačem a SACD přehrávačem řady 1510 (aby byla rodinka kompletní:-) - kazeťáky už se nedělají).
  • Píšu tuto recenzi hlavně kvůli této kolonce - "Proti" - co mi tedy vadí: SACD a zesilovač jsou vyráběny v Japonsku, tuner je vyráběný v Číně. To by mi až tak nevadilo, ale měli by se soudruzi domluvit, jak by měl vypadat čelní panel. Povrchová úprava se totiž u tuneru liší, je sice černý, jako zbytek sestavy, ale mírně lesklý a více jsou zřetelné rýhy leštěného hliníku. Pokud dám sestavu na sebe, ruší to a tuner vypadá jako přidaný z jiné sestavy.

Takže koupě nelituji, ale je to poučení - pokud možno kupovat komponenty z jedné fabriky (jestli to vůbec v současné době ještě jde). Mám ještě starší věž od Technics a komponenty, i když kupované v různé době, k sobě hezky pasují.

Harman Kardon TU 980

Harman Kardon TU 980

Ověřený zákazník Luxusní-elektronika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. května 2013

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

Toto zařízení mě přimělo k výměně analogových přístrojů za digitál.

Mungo Mungo

Přidáno: 13. června 2012

• Absolutní jednička ve své kategorii
  • Celkově vynikající sestava řady Denon 1500
  • Ladění otočným ovladačem

Tunery od Denonu jsou vesměs špičky ve svých kategoriích a ani tento Denon TU-1510AE není výjimkou.
Ve své třídě je to absolutní špička,tedy pokud vám jde pouze o tuner a ne o multi kulti centrálu.
Pomocí vynikajícího otočného ovladače se výborně ladí stanice a zvukově je tuner též na velmi vysoké úrovni.
Je ideální do audio sestavy Denon řady 1500 a výše,ale i s jinými značkami si výborně rozumí.
Velmi kvalitní výrobek na špičkové úrovni - vřele doporučuji.

Onkyo C-DAB

Onkyo C-DAB

Přidáno: 23. května 2008

• velmi tichý skoro nehlučný

Popis a parametry produktu DAB modul ONKYO C-DAB
• DAB modul pro TX-NR5000E a T-4555