Nejnovější recenze ze sekce Tunery

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. prosince 2019

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• perfektní zpracování, intuitivní ovládání, perfektní vlastnosti

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 14. prosince 2019

Zakoupeno v Electro World

• Střízlivý jednoduchý design.
  • Anténa pro příjem digitálního rádia v podobě jednoduché dvojlinky = horší kvalita příjmu.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. srpna 2019

Zakoupeno v CZC.cz

Jednoduchá obsluha super příjem i zvuk.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 7. srpna 2019

• bylo to jediné rádio, co jsem zrovna našel za přijatelnou cenu
  • čekal jsem že v "digitálním rádiu" bude i digitální zpracování FM signálu, jaké je dneska (alespoň podle toho, jak ty rádia hrajou) už i ve škodováckých autorádiích. Bohužel, FM je děs. Stereo šumí na všech stanicích a to jsem 40 km od Prahy a mám anténu na střeše se zesilovačem. Stereo se u slušného rádia při slabším siignálu vypíná, nebo je na to aspoň tlačítko. Tady ho musím vypnout jedině přes menu.
  • Ostatní funkce tady už hodnotili jiní.

To rádio má spoustu funkcí a možností, bohužel nic nedělá pořádně.

Ověřený zákazník Luxusní-elektronika.cz Ověřený zákazník

solidní výrobek, výborný doplněk domácích komponentů 43 cm

Přidáno: 28. května 2019

• Velký display
  • Společné anténí vstupy

Zatím funguje bez problémů. Kvalita zvuku uspokojivá.
Nevýhodou je společný anténí vstup pro VKV a DAB+ (pokud využíváte jen internet tak to ale vůbec nevadí). Protože jsem v místě kdy je nutná pořádná anténa je to trochu problém. Hodily by se dva oddělené vstupy. Docela šikové je možnost ovládání přes aplikaci v MT.

Anonym Anonym

Přidáno: 13. ledna 2019

• Dobrý zvuk
  • Absence navodu a dalsi

Psal jsem už jednu negativní 60%. Toto je malý update. Zapomněl jsem zmínit absenci návodu. I když je přítomno dost papírů, návod je cca jen dvoustrankovy s popisem jednotlivých tlačítek ve smyslu jak zapnout přístroj. Další nastaveni nejsou bez použití návodu v podstatě nemožná, takže si musíte stáhnout poměrně dlouhý navod z netu. Kluci dostali k Vánocům mikrovez sencor za 1500 Kč, která nalezla celkem dost FM stanic oproti této Hame, která nenalezla nic. Pokud v přístroji nastavite Wi-Fi připojení pomoci pevné IP adresy, tak se zda, ze přístroj se už připojuje bez problému. Pokud si do paměti uložíte stanice a pak už jen prepinate mezi nimi, nebo používáte Bluetooth tak jako já, tak provoz je už pak celkem bez problému. Mám přístroj uloženy pod televizi těsně nad zemi, takže už neexperimentuju, protože me už nebaví pořád ležet na zemi, abych přečetl display.

Ověřený zákazník Elmania.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. ledna 2019

Zakoupeno v Elmania.cz

• Patrně nejcitlivější DAB/DAB+ tuner na trhu

Hama DIT2010

Hama DIT2010

Přidáno: 2. ledna 2019

(naposledy upraveno 2. ledna 2019)

• Nespolehlivý provoz

• Dobrý Bluetooth prenos
  • Naprosto propadá WI-FI připojeni
  • Trpasličí displej
  • Ovládání není intuitivní,
  • Nelze editovat připojeni k síti, vždy se musí zadat heslo znovu
  • Asi ne moc citlivý příjem, protože na dodanou anténu nechytnu žádnou stanici. Jsou zde špatně podmínky, ale můj receiver pár stanic chytí.

Koupil jsem si tento přístroj jen na digitální rádio, které hraje dobře, pokud se vám náhodou připojí systém přes Wi-Fi do sítě. Pripojeni je opravdu naprostá tragédie. Jsem celkem zběhlý s prací v síti a i tak mi trvalo cca hodinu, než se mi podařilo připojit přístroj přes Wi-Fi do sítě. WPS mi nefungovalo. Když jsem přístroj zapnul podruhé, nepřipojil se, ale podařilo se mi to nahodit už jen za 3/4 hodiny. Pak cca 4x se přístroj připojil bez problému, teď opět nejde. Restartoval jsem modem, přístroj hlásí, ze je připojen, ale rádio nehraje. Je to naprostá tragédie. Nemůžu vyzkoušet připojeni přes kabel, to by snad ale mohlo fungovat. Doma se mi jiné no name internetové rádio připojuje celkem bez problému, stejně tak i marantz consolette. iPady a telefony se připojuji bez problému, takže problém je jen v tomto přístroji. Už mě to opravdu nebaví. Normální rádio ani DAB mi to nechystá.
Displej je malý, takže když sedíte v normální vzdálenosti a posloucháte, tak na něm není poradně nic videt, takže když chcete v nastavení něco dělat, nebo vybrat jinou stanici, musíte vstát a jít blíž. Někdo psal ze je super ze to ma několik nastavení equalizeru. Nevím co je to za výhodu. Osobně to považuji za naprostou zbytečnost, která jen kazí zvuk. Kdyby se přístroj bez problémů připojoval přes Wi-Fi na internet, tak bych ho mohl doporučit, takto ho doporučit nemohu. Pokud budete mít připojeni kabelem, tak by to snad mohlo být bez problémů, stejně tak pokud jste zvyklí konfigurovat síťová připojeni a nebude vám vadit, ze musíte každou chvíli opravovat připojeni. Za mě palec dolu.

Přidáno: 24. listopadu 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

české menu,je to velmi důležité pro orjentaci v nastaveni.Bez české lokalizace by byla velmi těžká orjentace v nastavení a používání internetového přijmu.Kvalita reprodukce je dobrá,nejlepší prokleslení a pocit z hudby je :internetové rádio,pak FM a nakonec DAB.

Ověřený zákazník Shop-centrum.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. září 2018

Zakoupeno v Shop-centrum.cz

• Přístroj mán teprve 9 dní, ale již nyní jsem spokojený.

Přístroj pracuje spolehlivě, za tu krátkou dobu nemůžu nic vytknout. Výrobek doporučuji všem zájemcům o kvalitní poslech radiových stanic z celého světa.

Marantz NA6005

Marantz NA6005

Ověřený zákazník Techhouse Ověřený zákazník

Přidáno: 28. července 2018

Zakoupeno v Techhouse

nemám ho ještě pořádně odzkoušený , předběžně ho hodnotím jako dobrý

Přidáno: 11. května 2018

• Dokonalý zvuk
  • Snadné nastavení a pohodlná obsluha
  • Radio občas na krátkou dobu "zamrzává", ale pak se vždy zase samo rozběhne. Bude to nejspíše souviset s momentálními stavy provozu internetové sítě. Starší radio značky Scott se chovalo stejně ba i hůře a navíc v polovině případů již samo nenaběhlo a muselo se znovu naladit - nastavit provoz, najít a a spustit stanici.

Zvuk rádia je velmi kvalitní.
Chce to jen připojení na internet modem LAN Ethernet kabelem a připojení na zesilovač nebo receiver digitálním optickým nebo koaxiálním kabelem. WiFi jsem nezkoušel.

Ověřený zákazník Shop-centrum.cz Ověřený zákazník

• Dab+
  • Undok
  • DLNA
  • Jen jeden USB vstup na přední straně
  • Možnost nuceného mono příjmu v pásmu FM je dostupné pouze přes menu a platí pro všechny předvolby v pásmu FM

S Hamou DIT2000M mám asi půlroční zkušenost.Jedná se o výborný moderní tuner / síťový přehrávač.Po zapojení a připojení k internetu buď pomoci wifi a nebo lan nabídne přístroj aktualizaci po které je následně menu v JČ a rozšíří se o funkci multiroom v systému Fronier Silicon.Všechny funkce včetně ukládání stanic jak do předvoleb (30 pro internetové rádio, 30 pro Dab a 30 pro FM) tak i oblíbených (kterých je tuším 250-nevyužívám ještě tolik) lze provádět pomocí dodaného dálkového ovládání nebo výborně fungující aplikace Undok pro Android telefon a nebo tablet.Tento síťový přehrávač / tuner má výstup spdif,koaxial,cinch,jack 3,5 a sluchátka plus vstup USB a aux jack 3,5mm pro např.gramofon s předzesilovačem nebo magnetofon,telefon,mp3 aj.Tento vstup se výborně využije pro multiroom.Máte-li dvě a více zařízení systému Frontier Silicon tak lze jeden s přístrojů určit jako hlavní (master) a následně v ostatních místnostech poslouchat bezdrátově ve výborné kvalitě stejný proud - třeba gramofon aj...Vyhledávání stanic je jednoduché pomocí alfanumerické klávesnice na displeji i DO a uložení do předvoleb dlouhým stiskem tl.dané předvolby a nebo dlouhým stiskem tl.OK (do oblíbených) příp.dl.stisk preset a využít jednu ze 30 hl.předvoleb.Na displeji jsou dostuné přes info tl.veškeré informace včetně kodeku a momentálního bitrate a loga stanice případně vysílaného obrázku např.alba.Při přehrávání s počítače (DLNA) a nebo nas servru se rovněž zobrazuje obrázek alba pokud je řádně uložený v knihovně.Grafické info není dostupné jen při přehrávání s USB , ale ostatní informace o interpretovi , bitrate aj.ano.Navigace mezi soubory na USB je vynikajicí , po složkách respektive názvech složek které se zobrazí setřízené abecedně.Měl jsem při koupi malinko smůlu že mi bylo dodáno dálkové ovládání sice plně funkční a v pořádku pouze s tím, že na jedno tlačítko jsem musel více zatlačit aby došlo k vyslání kódu do příjímače.Kontaktoval jsem reklamační odď.Hamy které mi vyšlo velmi ochotně vstříc a DO jsme vyměnili během dvou tří dnů.Tímto bych chtěl i poděkovat za příkladné a rychlé vyřešení v podstatě diskutabilní reklamace na kterou nemusel prodejce/výrobce vlastně reagovat.

Ověřený zákazník Hamashop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. prosince 2017

Zakoupeno v Hamashop.cz

• vynikající poměr výkon-cena
  • větší smítko prachu za displejem,ale šlo sklepat tak,aby nebylo vidět
  • mechanické provedení by mohlo být na vyšší úrovni

Tento přístroj je tuner,to znamená že potřebujete zesilovač,aby Vám to hrálo.Jinak dostanete v jednom přístroji hned maximum možností :FM radio,DAB rádio,internetové rádio ( i přes wi-fi),i přehrávat hudbu z mobilu přes Bluethooth.Vzadu najdete klasický cinch výstup i digitální a hlavně konektor pro připojení venkovní antény - žádnou vědu v tom nehledejte, klidně můžete připojit televizní anténu ( jen tam je trochu jiný konektor).Pro zarputilé fanoušky hudby je možnost se připojit na SPOTIFY.Protože má tolik funkcí,tak je nutné číst pozorně návod,který si stáhnete z internetu.Oceníte i možnost nastavení equalizeru,kde si můžete i nastavit hloubky a výšky dle osobního vkusu.Přístroj má barevný displej,kde se zobrazují i obrázky či fotografie,které jsou součástí digitálního vysílání.Prostě za tu cenu je to neskutečně výhodná koupě a aparát,který jen tak nezastará.Jiné přístroje podobného vybavení jsou i dvakrát dražší.

Ověřený zákazník HyperElektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. prosince 2017

Zakoupeno v HyperElektro.cz

• výborný poměr cena/výkon
  • kvalitní dílenské zpracování
  • zatím nic

Sháněl jsem tuner který rozměrově sedí k zesilovači a gramofonu, tento nabídl nejvíce technických vychytávek za rozumnou cenu

Zobrazuji 21 - 40 ze 60 recenzí 1 [ 2 ] 3