Hama DIT2010MBT

Produkt nemá žádné parametry.

• vynikající poměr výkon-cena
    • větší smítko prachu za displejem,ale šlo sklepat tak,aby nebylo vidět
    • mechanické provedení by mohlo být na vyšší úrovni

Tento přístroj je tuner,to znamená že potřebujete zesilovač,aby Vám to hrálo.Jinak dostanete v jednom přístroji hned maximum možností :FM radio,DAB rádio,internetové rádio ( i přes wi-fi),i přehrávat hudbu z mobilu přes Bluethooth.Vzadu najdete klasický cinch výstup i digitální a hlavně konektor pro připojení venkovní antény - žádnou vědu v tom nehledejte, klidně můžete připojit televizní anténu ( jen tam je trochu jiný konektor).Pro zarputilé fanoušky hudby je možnost se připojit na SPOTIFY.Protože má tolik funkcí,tak je nutné číst pozorně návod,který si stáhnete z internetu.Oceníte i možnost nastavení equalizeru,kde si můžete i nastavit hloubky a výšky dle osobního vkusu.Přístroj má barevný displej,kde se zobrazují i obrázky či fotografie,které jsou součástí digitálního vysílání.Prostě za tu cenu je to neskutečně výhodná koupě a aparát,který jen tak nezastará.Jiné přístroje podobného vybavení jsou i dvakrát dražší.

• , zakoupeno v HyperElektro.cz

• výborný poměr cena/výkon
    • kvalitní dílenské zpracování
    • zatím nic

Sháněl jsem tuner který rozměrově sedí k zesilovači a gramofonu, tento nabídl nejvíce technických vychytávek za rozumnou cenu

Zatím nerozbaleno

Produkt nemá žádné parametry.

• přehrávání hudby přes FM/DAB/DAB+ rádio, internetové rádio, Bluetooth nebo ze sítě LAN/WLAN
  • Váš domácí HiFi systém v nové dimenzi: digitální rozhlas DAB, DAB+ , internetové rádio a WiFi streaming
  • HiFi tuner pro příjem FM/DAB/DAB+ a internetových stanic
  • barevný informační TFT displej (2,8 , 7,11 cm, 320x240 pixelů)
  • kvalitní kovová konstrukce s propracovaným čelním panelem
  • dálkové ovládání
  • přijímač samostatně nehraje, je nutné ho připojit k zesilovači, domácímu kinu nebo jinému HiFi zařízení se zesilovačem a reproduktory
  • menu v češtině a slovenštině

Internetové rádio

• celosvětový příjem více než 20 000 stanic a 10 000 podcastů
  • možnost pohodlného nastavení oblíbených stanic nebo méně známých stanic prostřednictvím webového rozhraní "Frontier Silicon TM"
  • 30 pozic pro uložení oblíbených internetových stanic – nezávisle na vTuner Portal

FM/DAB/DAB+

• možnost příjmu regionálních stanic v digitální kvalitě
  • 30 předvoleb pro uložení DAB/DAB+ a FM stanic
  • snadno vyměnitelná FM/DAB anténa pro možnost použití aktivní/pasivní antény s F konektorem

Připojení

• digitální audio výstup (optický a koaxiální)
  • stereo L/R cinch výstup
  • výstup pro sluchátka (jack 3,5 mm, přední panel)
  • linkový vstup a výstup
  • USB zásuvka pro přehrávání hudby z USB
  • ethernetové připojení RJ45
  • bezdrátové WiFi připojení do sítě WLAN IEEE 802.11 b/g/n
  • Bluetooth pro přehrávání hudby z vašeho smartphonu nebo tabletu

Další funkce

• ovládání pomocí mobilní aplikace (mobilní telefon nebo tablet)
  • síťové přehrávání přes UPnP
  • síťové streamování pomocí WLAN a LAN
  • podpora šifrování WEP/WPA/WPA2 (včetně WPS)
  • nastavení času přes DAB/DAB+ nebo internet
  • kompatibilita se Spotify Connect
  • budík s dvěma časy (buzení tónem nebo rádiem)

Poznámka pro uživatele:

Pro použití internetového rádia potřebujete internetové připojení. Pro použití Spotify Connect potřebujete Spotify premium účet.

Pokrytí vysílání DAB se může lišit podle regionu.

DAB/DAB+ pokrytí se v mnoha zemích buduje. Proto se informujte na internetu nebo u odborného poradce o současném stavu pokrytí. Hrubý přehled celosvětového pokrytí najdete na www.worlddab.org. Aktuální pokrytí v ČR najdete na http://dtv.ctu.cz/

Technické parametry:

• připojení: sluchátka (jack 3,5 mm), LAN (RJ-45)/Line-In (jack 3,5 mm)/Line-Out (jack 3,5mm), S/PDIF koaxiální (cinch), S/PDIF optický (Toslink), USB-A 2.0 zásuvka
  • bezdrátové připojení: DLNA/UPnP kompatibilní, WLAN
  • příjem stanic: DAB/DAB+/FM/internetové rádio
  • DAB/DAB+ tuner: 174 až 240 MHz (III. pásmo)
  • FM tuner: 87,5 MHz až 108 MHz (VKV)
  • napájení: 110-240 V – 50/60 Hz, interní síťový zdroj
  • Bluetooth verze: 4.0
  • materiál: kov
  • hmotnost: 3077 g
  • rozměry: 43 x 30 x 7 cm
  • barva: stříbrná

Obsah balení:

Digitální HiFi Tuner, dálkový ovladač, 2 AAA baterie, Spotify letáček, návod k použití -

3zákazníci nedoporučují produkt

• bylo to jediné rádio, co jsem zrovna našel za přijatelnou cenu
    • čekal jsem že v "digitálním rádiu" bude i digitální zpracování FM signálu, jaké je dneska (alespoň podle toho, jak ty rádia hrajou) už i ve škodováckých autorádiích. Bohužel, FM je děs. Stereo šumí na všech stanicích a to jsem 40 km od Prahy a mám anténu na střeše se zesilovačem. Stereo se u slušného rádia při slabším siignálu vypíná, nebo je na to aspoň tlačítko. Tady ho musím vypnout jedině přes menu.
    • Ostatní funkce tady už hodnotili jiní.

To rádio má spoustu funkcí a možností, bohužel nic nedělá pořádně.

• Dobrý zvuk
    • Absence navodu a dalsi

Psal jsem už jednu negativní 60%. Toto je malý update. Zapomněl jsem zmínit absenci návodu. I když je přítomno dost papírů, návod je cca jen dvoustrankovy s popisem jednotlivých tlačítek ve smyslu jak zapnout přístroj. Další nastaveni nejsou bez použití návodu v podstatě nemožná, takže si musíte stáhnout poměrně dlouhý navod z netu. Kluci dostali k Vánocům mikrovez sencor za 1500 Kč, která nalezla celkem dost FM stanic oproti této Hame, která nenalezla nic. Pokud v přístroji nastavite Wi-Fi připojení pomoci pevné IP adresy, tak se zda, ze přístroj se už připojuje bez problému. Pokud si do paměti uložíte stanice a pak už jen prepinate mezi nimi, nebo používáte Bluetooth tak jako já, tak provoz je už pak celkem bez problému. Mám přístroj uloženy pod televizi těsně nad zemi, takže už neexperimentuju, protože me už nebaví pořád ležet na zemi, abych přečetl display.

• Hraje dobre
    • Vzhled celkem ujde
    • Dobrý Bluetooth prenos
    • Naprosto propadá WI-FI připojeni
    • Trpasličí displej
    • Ovládání není intuitivní,
    • Nelze editovat připojeni k síti, vždy se musí zadat heslo znovu
    • Asi ne moc citlivý příjem, protože na dodanou anténu nechytnu žádnou stanici. Jsou zde špatně podmínky, ale můj receiver pár stanic chytí.

Koupil jsem si tento přístroj jen na digitální rádio, které hraje dobře, pokud se vám náhodou připojí systém přes Wi-Fi do sítě. Pripojeni je opravdu naprostá tragédie. Jsem celkem zběhlý s prací v síti a i tak mi trvalo cca hodinu, než se mi podařilo připojit přístroj přes Wi-Fi do sítě. WPS mi nefungovalo. Když jsem přístroj zapnul podruhé, nepřipojil se, ale podařilo se mi to nahodit už jen za 3/4 hodiny. Pak cca 4x se přístroj připojil bez problému, teď opět nejde. Restartoval jsem modem, přístroj hlásí, ze je připojen, ale rádio nehraje. Je to naprostá tragédie. Nemůžu vyzkoušet připojeni přes kabel, to by snad ale mohlo fungovat. Doma se mi jiné no name internetové rádio připojuje celkem bez problému, stejně tak i marantz consolette. iPady a telefony se připojuji bez problému, takže problém je jen v tomto přístroji. Už mě to opravdu nebaví. Normální rádio ani DAB mi to nechystá.
    Displej je malý, takže když sedíte v normální vzdálenosti a posloucháte, tak na něm není poradně nic videt, takže když chcete v nastavení něco dělat, nebo vybrat jinou stanici, musíte vstát a jít blíž. Někdo psal ze je super ze to ma několik nastavení equalizeru. Nevím co je to za výhodu. Osobně to považuji za naprostou zbytečnost, která jen kazí zvuk. Kdyby se přístroj bez problémů připojoval přes Wi-Fi na internet, tak bych ho mohl doporučit, takto ho doporučit nemohu. Pokud budete mít připojeni kabelem, tak by to snad mohlo být bez problémů, stejně tak pokud jste zvyklí konfigurovat síťová připojeni a nebude vám vadit, ze musíte každou chvíli opravovat připojeni. Za mě palec dolu.

• vynikající poměr výkon-cena
    • větší smítko prachu za displejem,ale šlo sklepat tak,aby nebylo vidět